خرید اکانت رسیور استارمکس a100

خرید اکانت رسیور استارمکس مدل a100  ، تمدید شیرینگ و شارژ مجدد ، آپدیت starmax a100.

قیمت اکانت ها بصورت یکساله ، شش ماهه ، سه ماهه و یکماهه میباشه جهت شارژ مبلغ را پرداخت و فوری اکانت رسیور شما تمدید می‌شود.

تمدید اکانت رسیور استارمکس a100

اکانت ها صد در صد معتبر هستند و بدون نگرانی می‌توانید خرید خود را ثبت و بعد از تایید در کمتر از یک دقیقه شیرینگ رسیور شما تمدید خواهد شد.

حتما قبل از تمدید ابتدا آخرین ورژن نرم افزار مخصوص رسیور آ100 را دانلود و نصب کنید توجه داشته باشید آپدیت جدید و بروز بودن باگ های نرم افزاری را حل خواهد کرد و اکانت شما بدون مشکل متصل و براحتی استفاده کنید.

توضیحات خرید سیسیکم از سایت

سیستم آنلاین خرید سی سی کم از فروشگاه سایت بصورت کاملا اتوماتیک بوده و پس از پرداخت موفق از یکی از درگاه‌های بانکی فروشگاه مشخصات سرویس و جزییات اتصال بصورت آنی به شما تحویل داده خواهد شد و به ایمیل شما نیز ارسال می‌گردد. سیستم فروشگاه ما علاوه بر امکان خرید سی سی کم امکانات تمدید سرویس و مشاهده جزئیات خرید را برای شما فراهم آورده، در صورت تمدید زودتر از موعد اتمام سرویس شما، مدت تمدید شده بصورت خودکار به سرویس شما اضافه خواهد شد. همچنین این سیستم 2 روز قبل از اتمام مهلت سرویس خریداری شده شما از طریق ایمیل تاریخ انقضای سرویس را به شما یادآوری می‌کند.

سرویس های گلد سیسیکم: بهترین اکانت ماهواره با قیمت ارزان و با کیفیت با کارت های لوکال واقعی بدون فریز تحویل آنی اکانت پس از پرداخت آنلاین.
لیست تعرفه های سی سی کم کلیه پکیج ها از سرورهای قدرتمند، بدون فریز و لحظه ای قطعی می باشد ، کافیست یکبار امتحان کنید!