تمدید اکانت رسیور استارمکس مدل a150 ، a50

تمدید اکانت شیرینگ رسیور استارمکس مدل های a150 و a50 ، شارژ مخصوص starmax اکانت اصلی و فابریک.

ممکنه شما از جای دیگری خرید داشته باشید و به اسم اکانت رسیور استارمکس به شما اکانت فروخته باشند و حالا قطعی و فریز دارید.

توجه باید داشت که باید اکانتی تهیه کنید که مختص باشه و بخوبی با رسیورهای استارمکس مچ بشه.

تمدید اکانت رسیور استارمکس a150 و a50

سیسیکم بهترین گزینه جهت شارژ مجدد میباشد بعد از تهیه اکانت با آیدی پشتیبانی در ارتباط باشید تا آموزش نصب و راه اندازی براتون ارسال بشه.

ابتدا آخرین ورژن نرم افزار را از سایت رسمی دانلود و آپدیت کنید بعد از بروزرسانی و نصب برنامه حتما تنظیم کارخانه کنید و اطلاعات را طبق آموزش وارد رسیور استارمکس a150 و a50 کنید.

توضیحات خرید سیسیکم از سایت

سیستم آنلاین خرید سی سی کم از فروشگاه سایت بصورت کاملا اتوماتیک بوده و پس از پرداخت موفق از یکی از درگاه‌های بانکی فروشگاه مشخصات سرویس و جزییات اتصال بصورت آنی به شما تحویل داده خواهد شد و به ایمیل شما نیز ارسال می‌گردد. سیستم فروشگاه ما علاوه بر امکان خرید سی سی کم امکانات تمدید سرویس و مشاهده جزئیات خرید را برای شما فراهم آورده، در صورت تمدید زودتر از موعد اتمام سرویس شما، مدت تمدید شده بصورت خودکار به سرویس شما اضافه خواهد شد. همچنین این سیستم 2 روز قبل از اتمام مهلت سرویس خریداری شده شما از طریق ایمیل تاریخ انقضای سرویس را به شما یادآوری می‌کند.

سرویس های گلد سیسیکم: بهترین اکانت ماهواره با قیمت ارزان و با کیفیت با کارت های لوکال واقعی بدون فریز تحویل آنی اکانت پس از پرداخت آنلاین.
لیست تعرفه های سی سی کم کلیه پکیج ها از سرورهای قدرتمند، بدون فریز و لحظه ای قطعی می باشد ، کافیست یکبار امتحان کنید!