فروش اکانت رسیور ایکس کروزر باز کردن کانالهای کارتی و شبکه های پولی

فروش اکانت رسیور ایکس کروزر باز کردن کانالهای کارتی و شبکه های پولی ماهواره در رسیورهای xcruiser.

فرق نمیکنه چه مدلی باشه چون تمام برندها و مدل‌های بازار پشتیبانی می‌شوند کافیه از ما اکانت تهیه کنید.

ارسال اکانت بصورت فایل و پلاگین انجام می‌شود و هیچ نگرانی بابت نصب و راه اندازی نداشته باشید.

فروش اکانت رسیور ایکس کروزر باز کردن کانالهای کارتی و شبکه های پولی

شرکت بزرگ ایکس کروزر همیشه بهترین محصولات را به بازار کشورهای خاورمیانه ارائه داده است و تعدادی از مدل ها هم وارد بازار ایران می‌شوند.

از نظر کیفیت سخت افزار و نرم افزار یک سروگردن بالاتر از رقبا فعالیت می‌کند و خوشبختانه یکی از بهترین رسیورهای بازار جهت استفاده از اکانت سی سی کم میباشد.

توجه کنید در صورت وجود فریز یا قطعی ممکن است که نرم افزار باگ داشته باشد و بهتر است که حتما آپدیت و تنظیم کارخانه شود.

لطفا بعد از خرید اکانت حتما آموزش های سایت را به دقت دنبال کنید و حواستون باشه چیزی را اشتباه وارد نکنید که موجب مشکلات قطعی و فریز بشود.

توضیحات خرید سیسیکم از سایت

سیستم آنلاین خرید سی سی کم از فروشگاه سایت بصورت کاملا اتوماتیک بوده و پس از پرداخت موفق از یکی از درگاه‌های بانکی فروشگاه مشخصات سرویس و جزییات اتصال بصورت آنی به شما تحویل داده خواهد شد و به ایمیل شما نیز ارسال می‌گردد. سیستم فروشگاه ما علاوه بر امکان خرید سی سی کم امکانات تمدید سرویس و مشاهده جزئیات خرید را برای شما فراهم آورده، در صورت تمدید زودتر از موعد اتمام سرویس شما، مدت تمدید شده بصورت خودکار به سرویس شما اضافه خواهد شد. همچنین این سیستم 2 روز قبل از اتمام مهلت سرویس خریداری شده شما از طریق ایمیل تاریخ انقضای سرویس را به شما یادآوری می‌کند.

سرویس های گلد سیسیکم: بهترین اکانت ماهواره با قیمت ارزان و با کیفیت با کارت های لوکال واقعی بدون فریز تحویل آنی اکانت پس از پرداخت آنلاین.
لیست تعرفه های سی سی کم کلیه پکیج ها از سرورهای قدرتمند، بدون فریز و لحظه ای قطعی می باشد ، کافیست یکبار امتحان کنید!