دانلود رایگان نرم افزار فیلترشکن برای موبایل

دانلود رایگان نرم افزار های جدید فیلترشکن برای استفاده در گوشی موبایل اندروید صد در صد تست شده.

حتما باید از ورژن های جدید استفاده کنید توجه داشته باشید باید برنامه های گوشی شما همیشه بروز باشد.

بیشتر نرم افزارهای رایگان فیلترشکن که در فروشگاه گوگل پلی آماده دانلود و نصب هستند برای آندروید ورژن 7 به بالا طراحی شده اند بنابراین حتما ورژن اندروید گوشی را باید ارتقاء بدهید تا بهترین عملکرد یک نرم افزار فیلترشکن در گوشی شما نمایان شود😋

بریم سراغ معرفی و نحوه دانلود، همه ما گوگل پلی را به خوبی می‌شناسیم و این برنامه بطور پیش فرض روی گوشی های اندرویدی نصب است.

حالا کافیه فروشگاه گوگل پلی را باز کرده (نیاز به فیلترشکن ندارد) و از قسمت جستجو free vpn را سرچ کنید خواهید دید جدیدترین نرم افزارهای فیلترشکن را به شما معرفی می‌کند که همگی رایگان هستند.

چرا فیلترشکن رایگان؟

حال سوال اینجاست که دلیل رایگان بودن این نرم افزارها چیست و آیا امنیت مارا برقرار می‌کنند؟ نگران اطلاعات شخصی باشیم یا خیر؟

توصیه ما استفاده از نرم افزارهای رایگان نیست ولی استفاده از آنها مشکلی ایجاد نمی‌کند و دلیل مجانی بودن ارائه آگهی است به اینصورت که شما به محض باز کردن برنامه خواهید دید یک آگهی به شما نشان داده می‌شود و واقعا رو اعصابه و یکی از بزرگترین مشکلات استفاده از فیلترشکن های رایگان است سرعت بالایی هم ندارند و بیشتر مواقع شاهد قطعی و سرعت بسیار پایین هستید.