فرکانس جدید شبکه من و تو در ماهواره ترکمنعالم

فرکانس جدید شبکه من و تو ( manoto ) در ماهواره ترکمنعالم یا اکسپرس.

⭕️ آمدن من و تو به مسیر یاهست چقدر طول می کشد؟

این سوال روزانه بار ها و بار ها از ما پرسیده می شود که باید در چند بند به آن پاسخ بدهم:

1️⃣ شبکه من و تو هیچ گاه در ماهواره یاهست روی ایر نخواهد رفت و در صورتی که بخواهد روی آنتن بیاید، فقط از طریق ترکمنعالم و اکسپرس (که هر دو هم مسیر یاهست هستند) قابل دریافت خواهد بود.

2️⃣ شبکه من و تو در صورت عقد قرارداد، هم در ترکمنعالم و هم در اکسپرس روی ایر می رود تا در جنوب و شمال و غرب و شرق ایران، اروپا، ترکیه، امارات، افغانستان و … نیز قابل دریافت باشد.

3️⃣ زمانی که قرار بود نشنال جئوگرافیک فارسی روی یوتلست در سال های دور روی ایر برود، ما اشتباه کردیم و تاریخ دقیقی اعلام کردیم، اما زمانی که این موضوع به تاخیر خورد، عده زیادی به ما تاختند، برای همین سعی می کنیم تاریخ دقیقی (که حتی خود مدیران شبکه هم از آن بی خبرند) اعلام نکنیم.

4️⃣ موضوع روی ایر رفتن من و تو در این مسیر ماهواره ای، برخی محدودیت های قانونی دارد که با همت شدیدی که هر دو طرف به کار گرفته اند، در حال رفع و رجوع است. بر طبق تحقیقات، ممکن است برخی از این محدودیت های قانونی تا چند ماه آینده هم برقرار باشند، اما تلاش بر این است که به هر روشی شده این محدودیت های قانونی برطرف گردند.

5️⃣ تنها چیزی که می شود به قطعیت و ضمانت اعلام کرد این است که شبکه من و تو در سال میلادی جاری (2022) قطعا در این مسیر روی آنتن خواهد رفت. در حال حاضر و در زمان انتشار این پست، هر تاریخ دیگری که توسط هر کس دیگری اعلام شود، قطعا دروغ است. چرا که زمان دقیق برطرف شدن این محدودیت های قانونی را هیچ کس نمی داند.

6️⃣ با توجه به این که من و تو یک شبکه ثبت شده اروپایی، با قوانین کپی رایتی خاص است، قرارداد هایی که این شبکه با پلتفورم های مختلف می بندد، بند های بسیار پیچیده ای دارد که در صورتی که از آن ها خارج شود، جریمه های سنگین خواهد شد. لذا همه مسائلی که گفته شد توسط وکلا در حال پیگیری است تا زمان روی ایر رفتن را کمتر کنند.

7️⃣ تستی که در ماهواره ترکمنعالم از Manoto HD و چند شبکه دیگر انجام گرفت، صرفا برای اثبات و آزمایش برقراری آپلینک بود و یک پله مهم در این زمینه برداشته شد. یکی از بزرگترین اتفاقات رساندن سیگنال منبع از من و تو بود، که با این تست به طور کامل برطرف شد.

8️⃣ قدم های بسیار بسیار خوبی برداشته شده و همه چیز مثبت است، صرفا توضیحاتی که در این چند بند منتشر شده، برای این است که بدانید “حتما این اتفاق خواهد افتاد!”

منبع: SatLastNews