نحوه فعال کردن اکانت مدیا استار 1000 یونیوا

آموزش و نحوه فعال سازی اکانت مدیا استار 1000 یونیوا ، روش فعال سازی شيرینگ رایگان.

نرم افزار جدید را دانلود و طبق آموزش نصب کنید حتما بعد از زدن برنامه باید تنطیم کارخانه کنید و از ابتدا کانال سرچ کنید به هیچ وجه بکاپ لیست کانال نزنید.

با نصب لیست آماده شبکه برای رسیور مدیا استار 1000 یونیوا موجب ایجاد باگ و کند شدن تعویض کانال خواهید شد در بعضی اوقات رسیور هنگ میکنه و اذیت خواهید شد.

متاسفانه همراه مدل 1000 دانگل وای فای نیست و باید جداگانه تهیه بشه ضمن اینکه فقط یک پورت USB داره و نمیشه کانال کارتی ضبط کرد.

با وصل USB WiFi و اتصال اینترنت خواهید توانست کد شبکه ها را از طریق اینترنت دریافت کنید ولی قبلش باید حتما اکانت را فعال کرده باشید.

MediaStar ms-1000 uneva

توصیه ما خرید رسیور mediastar ms-1000 uneva است که سری جدید در سال 2021 وارد بازار شده است یادتان باشد که هنگام خرید حتما از فروشنده درخواست دانگل وای فای مخصوص رسیور مدیا استار 1000 یونیوا را داشته باشید وگرنه نخواهید توانست از اکانت اینترنتی استفاده کنید.

توضیحات خرید سیسیکم از سایت

سیستم آنلاین خرید سی سی کم از فروشگاه سایت بصورت کاملا اتوماتیک بوده و پس از پرداخت موفق از یکی از درگاه‌های بانکی فروشگاه مشخصات سرویس و جزییات اتصال بصورت آنی به شما تحویل داده خواهد شد و به ایمیل شما نیز ارسال می‌گردد. سیستم فروشگاه ما علاوه بر امکان خرید سی سی کم امکانات تمدید سرویس و مشاهده جزئیات خرید را برای شما فراهم آورده، در صورت تمدید زودتر از موعد اتمام سرویس شما، مدت تمدید شده بصورت خودکار به سرویس شما اضافه خواهد شد. همچنین این سیستم 2 روز قبل از اتمام مهلت سرویس خریداری شده شما از طریق ایمیل تاریخ انقضای سرویس را به شما یادآوری می‌کند.

سرویس های گلد سیسیکم: بهترین اکانت ماهواره با قیمت ارزان و با کیفیت با کارت های لوکال واقعی بدون فریز تحویل آنی اکانت پس از پرداخت آنلاین.
لیست تعرفه های سی سی کم کلیه پکیج ها از سرورهای قدرتمند، بدون فریز و لحظه ای قطعی می باشد ، کافیست یکبار امتحان کنید!