آموزش فعال سازی شيرینگ رایگان مدیا استار 2727 فوراور

آموزش و نحوه فعال سازی اکانت رایگان و شیرینگ مدیا استار مدل 2727 فوراور فعال کردن تصویری.

ابتدا آخرین ورژن نرم افزار را دانلود و نصب کنید پیشنهاد ما ورژن 1.33 است که باگ کمتری داره و اکانت براحتی فعال میشه.

از اینترنت با پینگ پایین استفاده کنید در گوگل آموزش پینگ گرفتن در اینترنت وجود داره با یک سرچ ساده میتوانید بدست بیارید پینگ باید پایین 100 باشه.

بعد از زدن برنامه حتما باید رسیور تنظیم کارخانه بشه یادتون باشه مدیا استار 2727 فوراور مینی است و ابعاد کوچکی دارد.

از طریق دانگل وایفای که همراه رسیور داخل کارتن است اینترنت را به دستگاه برسانید حالا باید ابتدا با دکمه F1 و سه بار عدد صفر پچ را فعال کنیم و پشت سرش F1 و سه بار عدد 1 را زده و گزینه فعال‌سازی شیرینگ را انتخاب کنید.

حالا باید از طریق منو و شبکه وارد سرور بشویم و آخرین شماره سرور را انتخاب میکنیم و با زدن دکمه F1 یا دکمه های رنگی روی کنترل اکانت را فعال میکنیم.

روی کانال national Geographic wild hd روی فرکانس 10719 رفته و صبر میکنیم کانال باز شود به همین سادگی و راحتی توانستیم اکانت اینترنتی و شیرینگ رایگان رسیور mediastar ms-mini 2727 forever را فعال کنیم😋

توضیحات خرید سیسیکم از سایت

سیستم آنلاین خرید سی سی کم از فروشگاه سایت بصورت کاملا اتوماتیک بوده و پس از پرداخت موفق از یکی از درگاه‌های بانکی فروشگاه مشخصات سرویس و جزییات اتصال بصورت آنی به شما تحویل داده خواهد شد و به ایمیل شما نیز ارسال می‌گردد. سیستم فروشگاه ما علاوه بر امکان خرید سی سی کم امکانات تمدید سرویس و مشاهده جزئیات خرید را برای شما فراهم آورده، در صورت تمدید زودتر از موعد اتمام سرویس شما، مدت تمدید شده بصورت خودکار به سرویس شما اضافه خواهد شد. همچنین این سیستم 2 روز قبل از اتمام مهلت سرویس خریداری شده شما از طریق ایمیل تاریخ انقضای سرویس را به شما یادآوری می‌کند.

سرویس های گلد سیسیکم: بهترین اکانت ماهواره با قیمت ارزان و با کیفیت با کارت های لوکال واقعی بدون فریز تحویل آنی اکانت پس از پرداخت آنلاین.
لیست تعرفه های سی سی کم کلیه پکیج ها از سرورهای قدرتمند، بدون فریز و لحظه ای قطعی می باشد ، کافیست یکبار امتحان کنید!