فرکانس شبکه نشنال‌ جئوگرافیک فارسی

فرکانس جدید شبکه نشنال‌ جئوگرافیک فارسی در ماهواره یاهست ، یوتلست و هاتبرنال یست؟

کانال national geographic farsi به پخش مستند های علمی و حیوانات به مانند راز بقا میپردازد این شبکه کاملا رایگان روی آنتن ماهواره یوتلست آمد ولی خیلی زود به مانند دیگر شبکه ها تعطیل شد.

علت جمع شدن شبکه رایگان نشنال‌ جئوگرافیک هزینه های بالا و پشتیبانی ضعیف مردم شریف ایران است چون دولت پشت چنین شبکه هایی نیست و یک شخص این شبکه را راه اندازی کرده است تا کسب درآمد کند.

تنها راه کسب درآمد گرفتن تبلیغات محصولات فارسی زبان است که متأسفانه شرکت ها هیچ رغبتی برای تبلیغ کردن محصولات خود در شبکه نشنال‌جئوگرافیک نداشتن بنابراین شاهد رفتن این کانال پرطرفدار بودیم و برای مشاهده چنین شبکه هایی باید اکانت سیسیکم تهیه کنیم و از طریق اینترنت و دیش ماهواره هاتبرد به تماشای کانال National geographic wild hd بپردازیم که این شبکه هم با تغییر فرکانس روبرو شده که هنوز دلیل مشخصی بابت این تغییر نیست. 

توضیحات خرید سیسیکم از سایت

سیستم آنلاین خرید سی سی کم از فروشگاه سایت بصورت کاملا اتوماتیک بوده و پس از پرداخت موفق از یکی از درگاه‌های بانکی فروشگاه مشخصات سرویس و جزییات اتصال بصورت آنی به شما تحویل داده خواهد شد و به ایمیل شما نیز ارسال می‌گردد. سیستم فروشگاه ما علاوه بر امکان خرید سی سی کم امکانات تمدید سرویس و مشاهده جزئیات خرید را برای شما فراهم آورده، در صورت تمدید زودتر از موعد اتمام سرویس شما، مدت تمدید شده بصورت خودکار به سرویس شما اضافه خواهد شد. همچنین این سیستم 2 روز قبل از اتمام مهلت سرویس خریداری شده شما از طریق ایمیل تاریخ انقضای سرویس را به شما یادآوری می‌کند.

سرویس های گلد سیسیکم: بهترین اکانت ماهواره با قیمت ارزان و با کیفیت با کارت های لوکال واقعی بدون فریز تحویل آنی اکانت پس از پرداخت آنلاین.
لیست تعرفه های سی سی کم کلیه پکیج ها از سرورهای قدرتمند، بدون فریز و لحظه ای قطعی می باشد ، کافیست یکبار امتحان کنید!