رفع مشکل فریز و قطعی اکانت سیسیکم در رسیور

رفع مشکل فریز و قطعی اکانت سیسیکم در رسیور مدیا استار , استارست , ایکس کروزر , هانی استار , استارمکس.

به کمک راهنمایی زیر میتوانید براحتی مشکل قطعی و فریز در تمام رسیورهای بازار را رفع کنید.

توجه توجه قابل توجه کاربران و مشترکین:

اگر از مشترکین ما هستید و مشکل فریز یا قطعی دارید حتما به موارد زیر دقت کنید:

متاسفانه مشکل اکثر کاربران باگ نرم افزاری است که با یک تنظیم کارخانه ساده و سرچ دوباره کانال مشکل حل میشه اگر حل نشد حتما رسیور خود را با آخرین ورژن نرم افزار آپدیت و بروزرسانی و دوباره تنظیم کارخانه و از ابتدا کانال سرچ کنید.

به هیچ وجه بکاپ لیست کانال نزنید اینکار شما موجب باگ و اختلال در عملکرد صحیح کارکرد اکانت سیسیکم و مشکلات دیگر میشه.

اگر باز مشکل قطعی یا فریز دارید به موارد زیر دقت داشته باشید:

ضعیف بودن سیگنال دریافتی ماهواره باعث فریز و عملکرد ناصحیح سیسیکم میشه حتما از دیش و النبی و کابل آنتن مرغوب استفاده کنید و دیش را دقیق تنظیم کنید تا بهترین سطح سیگنال را داشته باشید.

حتما به سیگنال دریافتی از طریق دیش ماهواره دقت داشته باشید بارها کاربر به ما پیام داده که فلان کانال باز نمیشه بعد از کلی وقت تلف کردن متوجه می‌شویم که اصلا رو شبکه مورد نظر سیگنال نداره.

اینترنت یکی از موارد خیلی مهم در استفاده از اکانت سیسیکم میباشد اگر از وای فای استفاده می‌کنید حتما از دانگل با کیفیت و مرغوب استفاده کنید و فاصله مودم تا رسیور زیاد نباشه و مانعی جلوش نباشه مثلا مودم داخل اتاق نباشه و رسیور داخل پذیرایی ، باید مودم و رسیور همدیگر را ببینند.

اگر شرایط استفاده از کابل لن را دارید و رسیور شما پورت لن را ساپورت می‌کند بهترین روش استفاده از سیسیکم ، رساندن اینترنت از طریق کابل لن به رسیور است.

اگر اینترنت شما پینگ بالایی داشته باشد ممکن است باز فریز و قطعی داشته باشید باید توجه داشت بهترین پینگ برای استفاده از سیسیکم زیر 100 میباشد برای پینگ گرفتن میتوانید آموزش و نحوه پینگ گرفتن را از گوگل سرچ و دنبال کنید.

اکانت سیسیکم ما فقط شبکه های تحت شیرینگ را باز میکنه یعنی هر چی شبکه قابل دریافت و تحت شیرینگ در ایران باشه با اکانت سیسیکم satgold باز میشه و فول پکیج به معنی باز شدن تمام شبکه های کارتی نیست.

الویت ما رو هاتبرده، چون تنها مسیری است که کاملا ثبات داره و به مانند دیگر مسیرها که یکروز خوبه یکروز بد نیست.

اگر از رسیورهای گلوبال که استار دارند مثل مدیا استار یا استارمکس استفاده می‌کنید حتما بغیر از سروری که اکانت سیسیکم را وارد میکنید بقیه سرورهارو با دکمه سبز غيرفعال کنید مخصوصا سروری که قبلا اکانت خود رسیور روش بود.

توجه داشته باشید که اکانت سیسیکم که از تیم قدرتمند satgold تهیه میکنید به هیچ وجه نباید فریز یا قطعی در مسیر هاتبرد داشته باشه در غیر اینصورت به موارد بالا دقت کنید.

و در آخر یادتون باشه که سیسیکم در کل دنیا کاری است غیر قانونی و دیگر کشورهای سطح اول جهان بابت تماشای این کانالها که شما با یک مبلغ بسیار ناچیز دارید تماشا می‌کنید مبلغ خیلی سنگینی ماهانه و سالانه پرداخت می‌کنند که شما با کمک فروشنده های اکانت سیسیکم که این هزینه ها را بابت خرید سرور و لاین متقبل شده اند و با شما به اشتراک میگذارند میتوانید شبکه ها را با قیمت تقریبا مجانی دریافت کنید پس لازمه قدر این فرصت را بدانید و نهایت استفاده را ببرید😊

با ما همراه باشید:

👉 @satgold 📡

توضیحات خرید سیسیکم از سایت

سیستم آنلاین خرید سی سی کم از فروشگاه سایت بصورت کاملا اتوماتیک بوده و پس از پرداخت موفق از یکی از درگاه‌های بانکی فروشگاه مشخصات سرویس و جزییات اتصال بصورت آنی به شما تحویل داده خواهد شد و به ایمیل شما نیز ارسال می‌گردد. سیستم فروشگاه ما علاوه بر امکان خرید سی سی کم امکانات تمدید سرویس و مشاهده جزئیات خرید را برای شما فراهم آورده، در صورت تمدید زودتر از موعد اتمام سرویس شما، مدت تمدید شده بصورت خودکار به سرویس شما اضافه خواهد شد. همچنین این سیستم 2 روز قبل از اتمام مهلت سرویس خریداری شده شما از طریق ایمیل تاریخ انقضای سرویس را به شما یادآوری می‌کند.

سرویس های گلد سیسیکم: بهترین اکانت ماهواره با قیمت ارزان و با کیفیت با کارت های لوکال واقعی بدون فریز تحویل آنی اکانت پس از پرداخت آنلاین.
لیست تعرفه های سی سی کم کلیه پکیج ها از سرورهای قدرتمند، بدون فریز و لحظه ای قطعی می باشد ، کافیست یکبار امتحان کنید!