خرید کارت ماهواره برای شبکه های قفل

خرید کارت ماهواره برای شبکه های قفل ، نرم افزار قفل شکن کانال های کارتی ماهواره.

برای هر پکیج میتوانید بطور جداگانه کارت تهیه کنید مثلا برای شبکه های بین اسپورت عربی روی ماهواره بدر کارت جدا تهیه می‌شود.

نحوه استفاده: رسیور شما باید قابلیت دریافت کارت ماهواره را داشته باشد و با توجه به قیمت این روزهای دلار خرید کارت ماهواره برای شبکه های قفل کاری بیهوده و غیرمنطقی است.

بهترین راهکار جهت دریافت شبکه های قفل ماهواره خرید اکانت سی سی کم جهت باز شدن کانال های کارتی رسیور میباشد.

تمام رسیورهای ماهواره بازار ایران مانند مدیا استار ، استارست و ایکس کروزر قابلیت دریافت کارت ماهواره و شیرینگ جهت باز شدن کانال های قفل شده را دارند.

بدون هیچ گونه نگرانی با خرید اکانت کد ماهواره از سایت گلد سی سی کم میتوانید تمام شبکه های ماهواره که تحت شیرینگ می‌باشند را باز کنید.

توضیحات خرید سیسیکم از سایت

سیستم آنلاین خرید سی سی کم از فروشگاه سایت بصورت کاملا اتوماتیک بوده و پس از پرداخت موفق از یکی از درگاه‌های بانکی فروشگاه مشخصات سرویس و جزییات اتصال بصورت آنی به شما تحویل داده خواهد شد و به ایمیل شما نیز ارسال می‌گردد. سیستم فروشگاه ما علاوه بر امکان خرید سی سی کم امکانات تمدید سرویس و مشاهده جزئیات خرید را برای شما فراهم آورده، در صورت تمدید زودتر از موعد اتمام سرویس شما، مدت تمدید شده بصورت خودکار به سرویس شما اضافه خواهد شد. همچنین این سیستم 2 روز قبل از اتمام مهلت سرویس خریداری شده شما از طریق ایمیل تاریخ انقضای سرویس را به شما یادآوری می‌کند.

سرویس های گلد سیسیکم: بهترین اکانت ماهواره با قیمت ارزان و با کیفیت با کارت های لوکال واقعی بدون فریز تحویل آنی اکانت پس از پرداخت آنلاین.
لیست تعرفه های سی سی کم کلیه پکیج ها از سرورهای قدرتمند، بدون فریز و لحظه ای قطعی می باشد ، کافیست یکبار امتحان کنید!