اینترنت ماهواره ای استارلینک چیست و چطور کار می‌کند؟

اینترنت ماهواره ای استارلینک چیست و چطور کار می‌کند؟

قیمت تجهیزات حدود 16 تا 20 میلیون تومان برآورد شده هست.

هزینه سرویس ماهانه حدود سه میلیون تومان با قابلیت اتصال به حداکثر 200 یوزر همزمان.

با خبر ملی شدن اینترنت در کشور ایران نظرات به سمت اینترنت ماهواره استارلینک جلب شده.

نحوه کار به این صورت است که شما تجهیزات را خریداری کرده و فقط کافیه به برق وصل کنید.

دیش بطور اتوماتیک شروع به گردش کرده و قویترین ماهواره جهت دریافت سیگنال را پیدا می‌کند.

نیازی به نصاب و نصب ندارید و با اولین اتصال به وای‌فای براحتی میتوانید از اینترنت آزاد و بدون فیلتر استارلینک با سرعت صدبرابر بیشتر نسبت به اینترنت ایران لذت ببرید.

هنوز هیچ قانون و ماده مشخصی برای استفاده این تکنولوژی مشخص نشده است ولی هنوز به ایران نیامده شاهد جبهه گرفتن مسئولین در مقابل این فن آوری و محدودیت کردن استفاده مردم عادی کرده اند.

تجربه نشان داده که جلوی تکنولوژی نمیشه ایستاد و مثل آبی میمونه که بریزی زمین و هر چقدر با دست جلوشو بگیری راه جدید برای خودش باز میکنه و به راه خودش ادامه میده.

شاید تا پایان سال 2021 با ورود اینترنت ماهواره ای استارلینک برای همیشه از شر اینترنت محدود و بی کیفیت ایران خلاص شده و طعم تکنولوژی روز دنیا را بچشیم.

بدون شک مثل دیش ماهواره استفاده از این فن آوری هم در ایران ممنوع خواهد بود و چون مردم ایران همیشه روی این قوانین پشت کرده اند ما هم بعنوان فروشنده به این قانون دهن کجی کرده و خواهان استفاده از اینترنت ماهواره ای استارلینک هستیم 😋😎😏😁

توضیحات خرید سیسیکم از سایت

سیستم آنلاین خرید سی سی کم از فروشگاه سایت بصورت کاملا اتوماتیک بوده و پس از پرداخت موفق از یکی از درگاه‌های بانکی فروشگاه مشخصات سرویس و جزییات اتصال بصورت آنی به شما تحویل داده خواهد شد و به ایمیل شما نیز ارسال می‌گردد. سیستم فروشگاه ما علاوه بر امکان خرید سی سی کم امکانات تمدید سرویس و مشاهده جزئیات خرید را برای شما فراهم آورده، در صورت تمدید زودتر از موعد اتمام سرویس شما، مدت تمدید شده بصورت خودکار به سرویس شما اضافه خواهد شد. همچنین این سیستم 2 روز قبل از اتمام مهلت سرویس خریداری شده شما از طریق ایمیل تاریخ انقضای سرویس را به شما یادآوری می‌کند.

سرویس های گلد سیسیکم: بهترین اکانت ماهواره با قیمت ارزان و با کیفیت با کارت های لوکال واقعی بدون فریز تحویل آنی اکانت پس از پرداخت آنلاین.
لیست تعرفه های سی سی کم کلیه پکیج ها از سرورهای قدرتمند، بدون فریز و لحظه ای قطعی می باشد ، کافیست یکبار امتحان کنید!