خرید اکانت کارت ماهواره مدیا استار

خرید کارت ماهواره قیمت اکانت یکساله مدیا استار باز شدن شبکه های رایگان و پولی با کارت ماهواره.

دیگه در سال 2021 و عصر جدید همه چیز فرق کرده و با اشتراک گذاری یک کارت لوکال از طریق سرور و کارت ریدر به کمک سرورهای ایران ، آلمان ، فرانسه و هلند میتونی براحتی کانال های کارتی ماهواره را باز کنید.

قبلا باید آپدیت میشد و یا از کارت رسیور استفاده میکردید ولی الان با داشتن پنل کاربری و ساختن یوزر اختصاصی برای هر شخص براحتی می‌توان اکانت سیسیکم ساخت و به اشتراک گذاشت.

تمام آموزش های مربوط به استفاده از کارت ماهواره در سایت موجود است و اگر اکانت خریداری کردید و روش استفاده را بلد نیستید با آیدی پشتیبانی مرحله به مرحله اقدام به فعال سازی اکانت خریداری شده کنید. 

توضیحات خرید سیسیکم از سایت

سیستم آنلاین خرید سی سی کم از فروشگاه سایت بصورت کاملا اتوماتیک بوده و پس از پرداخت موفق از یکی از درگاه‌های بانکی فروشگاه مشخصات سرویس و جزییات اتصال بصورت آنی به شما تحویل داده خواهد شد و به ایمیل شما نیز ارسال می‌گردد. سیستم فروشگاه ما علاوه بر امکان خرید سی سی کم امکانات تمدید سرویس و مشاهده جزئیات خرید را برای شما فراهم آورده، در صورت تمدید زودتر از موعد اتمام سرویس شما، مدت تمدید شده بصورت خودکار به سرویس شما اضافه خواهد شد. همچنین این سیستم 2 روز قبل از اتمام مهلت سرویس خریداری شده شما از طریق ایمیل تاریخ انقضای سرویس را به شما یادآوری می‌کند.

سرویس های گلد سیسیکم: بهترین اکانت ماهواره با قیمت ارزان و با کیفیت با کارت های لوکال واقعی بدون فریز تحویل آنی اکانت پس از پرداخت آنلاین.
لیست تعرفه های سی سی کم کلیه پکیج ها از سرورهای قدرتمند، بدون فریز و لحظه ای قطعی می باشد ، کافیست یکبار امتحان کنید!