آموزش راه اندازی و نصب شیرینگ هوایی مدیا استار

آموزش نصب و راه اندازی شیرینگ هوایی رسیور مدیا استار 15000 فوراور  ، آیا اکانت هوایی قطع است؟

شایعاتی در دنیای مجازی و شبکه های اجتماعی مثل تلگرام و اینستاگرام پیچیده است که باز هم بوی تخریب میده و یکسری الاف بیکار باز حرفهایی میزنند که لازم دانستم در یک پست کاملا جداگانه براتون توضیح بدم.

نصب شیرینگ هوایی مدیا استار

به هیچ وجه اکانت هوایی رسیورهای مدیا استار قطع نیست و اگر مشکل قطعی دارید کافیه با آخرین ورژن آپدیت و بروزرسانی کنید و حتما از دیش یاهست بعنوان دیتا استفاده شود سعی کنید قیچی روی دیش نزنید تا بهترین سطح سیگنال را داشته باشید و شبکه های فیدبک براحتی قابل دریافت و با شیرینگ هوایی رسیور مدیا استار 15000 فوراور باز بشه.

قبلا در مورد تفاوت دو تیونر و تک تیونره ها توضیح دادم و خیلی خوب میدانید که فرق فقط در دریافت شیرینگ هوایی دارند و باید با یک کابل جدا از طریق تیونر شماره 2 برای اکانت هوایی استفاده کرد.

توضیحات خرید سیسیکم از سایت

سیستم آنلاین خرید سی سی کم از فروشگاه سایت بصورت کاملا اتوماتیک بوده و پس از پرداخت موفق از یکی از درگاه‌های بانکی فروشگاه مشخصات سرویس و جزییات اتصال بصورت آنی به شما تحویل داده خواهد شد و به ایمیل شما نیز ارسال می‌گردد. سیستم فروشگاه ما علاوه بر امکان خرید سی سی کم امکانات تمدید سرویس و مشاهده جزئیات خرید را برای شما فراهم آورده، در صورت تمدید زودتر از موعد اتمام سرویس شما، مدت تمدید شده بصورت خودکار به سرویس شما اضافه خواهد شد. همچنین این سیستم 2 روز قبل از اتمام مهلت سرویس خریداری شده شما از طریق ایمیل تاریخ انقضای سرویس را به شما یادآوری می‌کند.

سرویس های گلد سیسیکم: بهترین اکانت ماهواره با قیمت ارزان و با کیفیت با کارت های لوکال واقعی بدون فریز تحویل آنی اکانت پس از پرداخت آنلاین.
لیست تعرفه های سی سی کم کلیه پکیج ها از سرورهای قدرتمند، بدون فریز و لحظه ای قطعی می باشد ، کافیست یکبار امتحان کنید!