لیست شبکه های پورن سکسی مثبت 18 بزرگسالان در ماهواره

لیست شبکه های پورن سکس مثبت 18 بزرگسالان در ماهواره هاتبرد ، یاهست ، یوتلست , بلغارست و ترکیه رایگان و کارتی.

یاهست ( ترکمنعالم ) و بدر هیچ شبکه کارتی ندارند که با اکانت بتوان بازگشایی کرد.

تمام رسیورهای بازار که قابلیت نصب اینترنت را دارند می‌توانند با اکانت شبکه بزرگسالان ببینند.

رسیور مدیا استار ، استارست ، هانی استار ، استارمکس ، ایکس کروزر و…

لیست شبکه های پورن سکسی مثبت 18 بزرگسالان در ماهواره

تمام برندهایی که معروف هستند براحتی با پروتکل سیسیکم کانالهای سکسی دارند.

برای تهیه اکانت مناسب شبکه های سکس روی خرید اکانت cccam کلیک کنید.

اگر یادتون باشه قبلا برای باز کردن کانال های +18 رسیور را آپدیت میکردیم و روی ماهواره سایروس دو تا شبکه سوپر باز می‌شد و کاملا رایگان می‌توانستیم به تماشای کانال بزرگسالان بپردازیم.

در عصر جدید و نسل پیشرفته و با وجود اینترنت روش بالا منسوخ شده است ولی با قیمت خیلی ارزان میتوانید 60 تا 70 درصد شبکه های کارتی را باز کرد.

کافیه رسیور شما فول اچ دی باشه و قابلیت اتصال به اینترنت را داشته باشه و اگر خودش اکانت داشته باشه که چه بهتر ، اگرم نداشت مهم نیست چون با خرید اکانت سیسیکم می‌توان اکثر کانالها را باز کرد.

امروز لیست کانال براتون آماده کردم مناسب برای کاربرانی است که عاشق فیلم های سکسی هستند و یه جورایی معتاد تماشای شبکه های مثبت 18 می‌باشند.

ما کاری نداریم که این موضوع مضر هست یانه ولی میدونیم که اگر بد بود این شبکه ها نبودن پس حتما بدرد می‌خورند که این همه شبکه سکس در ماهواره هست.

فرکانس در ماهواره هاتبرد 10930 و 11662، فرکانس در ماهواره بلغارست 12226 میباشد که روی هم 20 تا کانال پورن دارند که بنظر من کافیه و میتونه نیازهای شمارو برطرف کنه😂

تا یادم نرفته بگم که ماهواره بلغارست فقط در شهرهای شمالی کشور قابل دریافته و ثبات خوبی نداره و بهتره از ماهواره هاتبرد استفاده کنید.