تمدید شیرینگ رسیور

تمدید شیرینگ رسیور – مدیا استار ، استارست ، ایکس کروزر ، استارمکس ، پرمیوم و… انجام میشود.

درود به همه کاربران گرامی افتخار این را داریم اولین سایت معتبر تمدید شیرینگ رسیور هستیم و با سابقه بیش از 10 سال در امر خرید و فروش اکانت ماهواره فعال هستیم.

تمدید شیرینگ رسیور

رسیورهای تحت شیرینگ همگی قابل تمدید هستند برندهای موجود بازار که کاملا برای استفاده از شیرینگ مورد تایید هستند عبارتند از : مدیا استار، استارست، ایکس کروزر ، استارمکس ، پرمیوم ، هانی استار، استارمکس، آیکلاس، استرانگ و… تمام مارک ها کاملا تحت ساپورت و تمدید شیرینگ رسیور میباشند.

لذا اگر رسیور شما قابلیت اتصال به اینترنت را دارد و شیرینگ به پایان رسیده است کافیه با گروه پشتیبانی گلد سی سی کم در ارتباط باشید ما بهترین اکانت دنیا را در اختیار شما میگذاریم. 😊

توضیحات خرید سیسیکم از سایت

سیستم آنلاین خرید سی سی کم از فروشگاه سایت بصورت کاملا اتوماتیک بوده و پس از پرداخت موفق از یکی از درگاه‌های بانکی فروشگاه مشخصات سرویس و جزییات اتصال بصورت آنی به شما تحویل داده خواهد شد و به ایمیل شما نیز ارسال می‌گردد. سیستم فروشگاه ما علاوه بر امکان خرید سی سی کم امکانات تمدید سرویس و مشاهده جزئیات خرید را برای شما فراهم آورده، در صورت تمدید زودتر از موعد اتمام سرویس شما، مدت تمدید شده بصورت خودکار به سرویس شما اضافه خواهد شد. همچنین این سیستم 2 روز قبل از اتمام مهلت سرویس خریداری شده شما از طریق ایمیل تاریخ انقضای سرویس را به شما یادآوری می‌کند.

سرویس های گلد سیسیکم: بهترین اکانت ماهواره با قیمت ارزان و با کیفیت با کارت های لوکال واقعی بدون فریز تحویل آنی اکانت پس از پرداخت آنلاین.
لیست تعرفه های سی سی کم کلیه پکیج ها از سرورهای قدرتمند، بدون فریز و لحظه ای قطعی می باشد ، کافیست یکبار امتحان کنید!