کاملترین آموزش نصب دیش گردان در حالات usals

کاملترین آموزش نصب دیش گردان در حالات usals دانلود رایگان تنظیمات دیش گردان.

ابتدا باید طول و عرض جغرافیایی شهر خودتون را بدانید و بعد از اسمبل کردن دیش با فایندر تصویری اقدام به نصب کنید.

حالت موتور را usals بگذارید وموتور را در حالت صفر قرار داده و طبق طول و عرض جغرافیایی شهر خود نزدیکترین مسیر ماهواره را دریافت کنید.

مثلا برای تهران ماهواره مبدا یاهست میباشد بعد از دریافت قویترین فرکانس ضعیف ترین را هم تنظیم دقیق کنید.

سپس ماهواره بدر را انتخاب کنید تا دیش بچرخه بره رو مسیر و اگر سیگنال خوب بود شما موفق شدید دیش را در مدار زمین قرار بدهید.

مهم: برای نصب دیش گردان یکی از مهمترین عوامل تراز کردن میله ای است که با دریل رو دیوار ساختمان نصب می‌شود.

متأسفانه اکثر نصابها بصورت چشمی تراز می‌کنند که اصلا منطقی نیست و اگر نصاب آوردید که تراز نداشت کنسل کنید و پول خود را دور نریزید.

توضیحات خرید سیسیکم از سایت

سیستم آنلاین خرید سی سی کم از فروشگاه سایت بصورت کاملا اتوماتیک بوده و پس از پرداخت موفق از یکی از درگاه‌های بانکی فروشگاه مشخصات سرویس و جزییات اتصال بصورت آنی به شما تحویل داده خواهد شد و به ایمیل شما نیز ارسال می‌گردد. سیستم فروشگاه ما علاوه بر امکان خرید سی سی کم امکانات تمدید سرویس و مشاهده جزئیات خرید را برای شما فراهم آورده، در صورت تمدید زودتر از موعد اتمام سرویس شما، مدت تمدید شده بصورت خودکار به سرویس شما اضافه خواهد شد. همچنین این سیستم 2 روز قبل از اتمام مهلت سرویس خریداری شده شما از طریق ایمیل تاریخ انقضای سرویس را به شما یادآوری می‌کند.

سرویس های گلد سیسیکم: بهترین اکانت ماهواره با قیمت ارزان و با کیفیت با کارت های لوکال واقعی بدون فریز تحویل آنی اکانت پس از پرداخت آنلاین.
لیست تعرفه های سی سی کم کلیه پکیج ها از سرورهای قدرتمند، بدون فریز و لحظه ای قطعی می باشد ، کافیست یکبار امتحان کنید!