رسیور مدیا استار ساخت کجاست؟

رسیور مدیا استار ساخت کجاست ؟ پاسخ: مارک mediastar تولید کشور چین (درجه یک) ساخت کره نیست.

99 درصد تولید کنندگان تجهیزات ماهواره‌ای از کشور چین نشأت میگیرند و متاسفانه بازهم تعدادی فروشنده نما به دروغ رسیور مدیا استار را ساخت کشور کره جلوه میدن و فضای مجازی را آلوده دروغ های خودشون میکنند.

رسیور مدیا استار ساخت کجاست ؟

باید توجه داشت که ساخت کشور چین بودن دلیل بر بی کیفیت و آشغال بودن محصول نیست در بعضی اوقات تولیدات کشورهایی مثل هند سنگاپور مالزی و چین از ژاپن و کره هم بهتر بودن، مثلا شما موبایل شرکت هواوی را تهیه کردید و تو یکسری آپشن ها از اپل هم بهتره یعنی کشور آمریکا بودن دلیل بر بهتر بودن نیست.

نتیجه: ساخت کشور چین بودن دلیل بر بی کیفیت بودن اجناس نیست و با کمی منطقی بودن در این بازار آشفته دست خیلی از سودجویان قطع خواهد شد شرکت مدیا استار هم از تولید کنندگان اصلی ماهواره است و تمام محصولات این شرکت کاملا مورد تایید فروشندگان و مصرف کننده هاست. 

توضیحات خرید سیسیکم از سایت

سیستم آنلاین خرید سی سی کم از فروشگاه سایت بصورت کاملا اتوماتیک بوده و پس از پرداخت موفق از یکی از درگاه‌های بانکی فروشگاه مشخصات سرویس و جزییات اتصال بصورت آنی به شما تحویل داده خواهد شد و به ایمیل شما نیز ارسال می‌گردد. سیستم فروشگاه ما علاوه بر امکان خرید سی سی کم امکانات تمدید سرویس و مشاهده جزئیات خرید را برای شما فراهم آورده، در صورت تمدید زودتر از موعد اتمام سرویس شما، مدت تمدید شده بصورت خودکار به سرویس شما اضافه خواهد شد. همچنین این سیستم 2 روز قبل از اتمام مهلت سرویس خریداری شده شما از طریق ایمیل تاریخ انقضای سرویس را به شما یادآوری می‌کند.

سرویس های گلد سیسیکم: بهترین اکانت ماهواره با قیمت ارزان و با کیفیت با کارت های لوکال واقعی بدون فریز تحویل آنی اکانت پس از پرداخت آنلاین.
لیست تعرفه های سی سی کم کلیه پکیج ها از سرورهای قدرتمند، بدون فریز و لحظه ای قطعی می باشد ، کافیست یکبار امتحان کنید!